Zobacz więcej Nawozy do roślin domowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nawozy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nawóz do roślin kwitnących Agrecol Biohumus 0,75 l

Nawóz do roślin kwitnących Agrecol Biohumus 0,75 l

14,98
/ szt.
19,97
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nawóz do roślin kwitnących Agrecol Biohumus pozwoli Ci cieszyć się przez długi czas zachwycającymi kwiatami. Preparat zawiera naturalnie występujące w glebie pierwiastki – azot, fosfor i potas – w odpowiednich proporcjach. Dzięki niemu rośliny są dobrze odżywione, przez co kwitną dłużej. Nawóz może być używany przez cały rok.

   Cechy i zalety

    Chcesz, aby Twoje rośliny zachwycały pięknym wyglądem? Samo podlewanie nie wystarczy – zapewnij im ponadto odpowiednią ilość składników odżywczych. Umożliwi Ci to nawóz do roślin kwitnących Agrecol Biohumus 0,75 l. Zawiera on niezbędne kwiatom azot, fosfor oraz potas w idealnych proporcjach. Pierwiastki te wspomagają naturalnie występujące w glebie substancje organiczne, wchodzące w skład frakcje związków próchniczych. Odpowiednio zbilansowany skład sprawia, że Twoje kwiaty będą kwitnąć szybciej i dłużej. Nawóz do roślin kwitnących Agrecol Biohumus może być stosowany przez cały rok. Wyróżnia się dużą wydajnością – jedna butelka pozwala na uzyskanie ponad 20 l nawozu. Aby preparat zadziałał optymalnie, zadbaj o odpowiednie dawkowanie.

    • Zawiera wspomagające nawożenie naturalne związki próchnicze
    • Pobudza rośliny do kwitnienia

    Specyfikacja techniczna

    Typ pojemnikaButelka
    Składazot (N) - 1%; fosfor (P2O5) - 0,5%; potas (K2O) - 1,5%
    Kod produktu5902341000587