Zobacz więcej Nawozy do roślin balkonowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nawozy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nawóz do surfinii Biopon 0,5 l

Nawóz do surfinii Biopon 0,5 l

11,98
/ szt.
23,96
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nawóz do surfinii Biopon jest środkiem pobudzającym rośliny do obfitego kwitnienia oraz zapewniającym im optymalny wzrost. Zawiera azot, fosfor i potas, co sprawia, że można go używać przez cały okres wegetacji. Butelka nawozu jest duża i poręczna, środek łatwo się aplikuje. Systematyczne stosowanie nawozu zapewnia prawidłowy wzrost oraz wybarwienie.

   Cechy i zalety

    Wybierając płynny nawóz do surfinii Biopon, zapewnisz swoim ulubionym roślinom optymalny wzrost oraz pobudzisz je do obfitego kwitnienia, upiększając ogródek lub działkę. Środek mieści się w dużej i poręcznej butelce, dzięki czemu starcza na dłużej i nie powoduje żadnych trudności w aplikowaniu. Jest bogaty w minerały, zawiera azot, fosfor i potas, które w odpowiedni sposób zadbają o Twoje rośliny – to właśnie odpowiednio dobrane proporcje makroelementów zapewniają optymalny wzrost roślin. Możesz go używać przez cały okres wegetacji, a systematyczne stosowanie zagwarantuje Ci prawidłowy wzrost oraz wybarwienie roślin. W naszym sklepie dostępne są również inne formy i gramatury nawozów, które można stosować do wielu gatunków i rodzajów roślin.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaBiopon
     SkładAzot 5,9%, fosfor 4,5%, potas 4,6%
     Kod produktu5904517008144

     Pobierz pliki PDF

     Deklaracja Właściwości Użytkowych