Zobacz więcej Nawozy do roślin balkonowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nawozy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nawóz do surfinii Biopon 1 l

Nawóz do surfinii Biopon 1 l

16,98
/ szt.
16,98
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nawóz Biopon jest przeznaczony do odżywiania surfinii. Dzięki stosowaniu nawozu kwiaty są dorodniejsze i obficie kwitną, a okres ich wegetacji wydłuża się. Możesz cieszyć się widokiem pięknych surfinii od maja do listopada. Produkt jest skoncentrowany i przed zastosowaniem należy go rozcieńczyć z wodą. Do odmierzania dawek przydaje się nakrętka produktu.

   Cechy i zalety

    Nawóz Biopon jest przeznaczony do pielęgnacji popularnych kwiatów balkonowych – surfinii. Regularne użyźnianie ziemi sprawia, że rośliny są dorodniejsze i obficie kwitną, a także wpływa na przedłużenie okresu ich wegetacji – surfinie mogą mieć kwiaty nieprzerwanie od maja do listopada. Oferowany preparat to płynny koncentrat, który przed zastosowaniem należy rozcieńczyć z wodą w stosunku 1:200. Nawóz powinno się stosować podczas każdego podlewania, przez cały okres wegetacji surfinii, czyli od wiosny do późnego lata. Nakrętka nawozu doskonale nadaje się do precyzyjnego odmierzania dawek płynu. W naszej ofercie znajdziesz również szeroki wybór nawozów marki Bros przeznaczonych do innych gatunków roślin i kwiatów.

    • Systematyczne stosowanie nawozu zapewnia prawidłowy wzrost oraz wybarwienie

    Specyfikacja techniczna

    MarkaBiopon
    Typ pojemnikaButelka
    Składazot 6%, fosfor 5%, potas 5%
    Materiał pojemnikaTworzywo sztuczne
    Kod produktu5904517008151