Zobacz więcej Nawozy do roślin balkonowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nawozy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nawóz do surfinii Planton 0,2 kg

Nawóz do surfinii Planton 0,2 kg

14,98
/ szt.
74,90
/ kg
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nawóz do surfinii służy do zasilania roślin balkonowych, a także ogrodowych w mikroskładniki pokarmowe. Jego skład został opracowany z myślą o wymaganiach surfinii, werben i petunii. Używając go, zapewniasz im optymalny wzrost oraz wydłużone i obfitsze kwitnienie. Pozostałe nawozy z tej serii znajdziesz również w naszej ofercie.

   Cechy i zalety

    Nawóz do surfinii jest produktem, który z powodzeniem wykorzystasz do nawożenia roślin balkonowych lub ogrodowych. Zawiera on mikroskładniki pokarmowe, które zapewniają im optymalny wzrost i obfitsze kwitnienie. Wśród pierwiastków obecnych w nawozie można wymienić miedź, żelazo, mangan i cynk. Ich zawartość została dopasowana specjalnie do potrzeb surfinii, petunii oraz werben, możesz ją jednak wykorzystać do innych roślin, które wykazują niedobory żelaza. Produkt ten z łatwością rozpuścisz w wodzie tworząc roztwór o odpowiednim do podlewania kwiatów stężeniu. Opakowanie, w którym znajduje się nawóz posiada zamknięcie strunowe, dzięki któremu po użyciu szybko i szczelnie je zamkniesz. W naszym asortymencie znajdują się także pozostałe nawozy do roślin.

     Specyfikacja techniczna

     Głębokość produktu30mm
     Szerokość pojemnika120mm
     Wysokość pojemnika180mm
     Waga (kg)0.2kg
     Typ pojemnikaTorba
     Składazot 16%, fosfor 8%, potas 22%, mikroskładniki pokarmowe
     Dawkowanie200 l roztworu
     Kod produktu5904796017219