Zobacz więcej Nawozy do trawników

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nawozy

Strzałka w prawo

Nawozy do trawników

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nawóz do traw ozdobnych 1 kg

Nawóz do traw ozdobnych 1 kg

19,98
/ szt.
19,98
/ kg
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nawóz do traw ozdobnych przyda Ci się, jeśli chcesz zadbać o trawę w rabatach ogrodowych czy klombach wokół domu. Wzbogacony został o cenne minerały. Dzięki czemu rośliny bardzo szybko i równomiernie będą odżywione. Pozwoli on zachować kwaśny odczyn gleby. Nawóz wykorzystasz do traw pampasowych, miskantów chińskich czy rozplenicy japońskiej.

   Cechy i zalety

    Chciałbyś zadbać o trawy ozdobne znajdujące się w Twoim ogrodzie? Świetnym rozwiązaniem będzie nawóz do traw ozdobnych 1 kg. Produkt doskonale pielęgnuje trawy w przydomowych rabatach oraz donicach balkonowych i tarasowych. Jego nowoczesna formuła wzbogacona została o cenne minerały, które zapewniają szybkie i równomierne odżywianie roślin. Nawóz do traw ozdobnych pomaga w utrzymaniu kwaśnego odczynu gleby. Przeznaczony został do traw pampasowych, miskantów chińskich, rozplenicy japońskiej i innych. Produkt gwarantuje dbałość o rośliny w okresie od marca do października, dzięki czemu stają się one silne i zdrowe. Zapoznaj się z ofertą sklepu Castorama, w której znajdziesz również inne nawozy do traw ozdobnych i zwykłych.

     Specyfikacja techniczna

     Głębokość produktu49mm
     Szerokość pojemnika181mm
     Wysokość pojemnika219mm
     Waga (kg)1kg
     Kod produktu5901688873960