Zobacz więcej Nawozy do trawników

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nawozy

Strzałka w prawo

Nawozy do trawników

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nawóz do trawników zagęszczający 2,8 kg

Nawóz do trawników zagęszczający 2,8 kg

29,98
/ szt.
10,71
/ kg
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nawóz do trawników zagęszczający pomoże Ci zagęścić trawę na Twojej działce. Wzbogacono go o cenne składniki odżywcze. Dzięki nim produkt lepiej stymuluje rozrost trawy i sprawia, że jest ona bardziej zielona. Jego użytkowanie należy rozpocząć od wiosny i stosować do późnego lata. Nasiona, które zawiera w sobie nawóz, są szybciej pochłaniane przez glebę.

   Cechy i zalety

    Chciałbyś odżywić oraz zagęścić trawę na swojej działce i dlatego szukasz produktu, który będzie do tego odpowiedni? Nawóz do trawników zagęszczający 2,8 kg jest tym, czego potrzebujesz. Wzbogacony został o cenne składniki odżywcze, dzięki którym skutecznie stymuluje rozrost murawy i zazielenia ją, nie powodując jednocześnie intensywnego wzrostu. Produkt zawiera dodatek nasion trawy, które szybko się wchłaniają do gleby, odżywiając wszystkie części rośliny. Nawóz do trawników zagęszczający należy zastosować od marca do sierpnia, jeśli chcesz uzyskać piękny i zielony trawnik. Produkt jest w postaci granulek, co pozwala na łatwiejsze zaaplikowanie ich w glebie. Zapoznaj się z ofertą sklepu Castorama, w której znajdziesz także inne nawozy do trawników.

     Specyfikacja techniczna

     Głębokość produktu94mm
     Szerokość pojemnika190mm
     Wysokość pojemnika247mm
     Waga (kg)2.8kg
     Kod produktu5901688871812