Zobacz więcej Nawozy do roślin domowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nawozy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nawóz + humus Substral do domu i balkonu 500 ml

Nawóz + humus Substral do domu i balkonu 500 ml

16,98
/ szt.
33,96
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nawóz + humus Substral do domu i balkonu jest substancją o wysokiej wydajności. Dzięki niej będziesz w stanie lepiej zadbać o swoje rośliny. To bardzo prosty w użyciu produkt. Zawiera zbilansowany zestaw makro i mikroelementów. Nawóz będzie odpowiedni do kwiatów domowych i balkonowych. Nadaje się do roślin kwitnących i zielonych.

   Cechy i zalety

    Jeśli zależy Ci na dobrych efektach Twojej uprawy, zaopatrz się w nawóz + humus Substral do domu i balkonu 500 ml. To substancja, która zawiera zbilansowany zestaw makro i mikroelementów. Specjalistyczny nawóz mineralny jest przeznaczony do wszystkich kwiatów domowych i balkonowych, roślin zielonych i kwitnących. Zawiera unikalną mieszaninę składników odżywczych w postaci humusu, które gwarantują optymalny wzrost. Zapewni roślinom niezbędne dla nich substancje odżywcze. Specjalna formuła pozwala na całkowitą i szybką absorpcję nawozu, tak aby utrzymać rośliny w pełnym zdrowiu, by były silniejsze i lepiej kwitły. Nawóz ma postać koncentratu, którym należy podlać rośliny po uprzednim rozcieńczeniu. W wygodny i prosty sposób pozwala to łączyć podlewanie z nawożeniem.

    • Prosty w użyciu
    • Wysoka wydajność
    • Zbilansowany zestaw makro i mikroelementów

    Specyfikacja techniczna

    MarkaSubstral
    Szerokość pojemnika101mm
    Wysokość pojemnika212mm
    Typ pojemnikaButelka
    SkładWE NPK 7 + 3 + 5, humus organiczny
    Kod produktu5907487103369