icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Środki do ochrony roślin

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nawóz Karate Zeon 050SC Agrecol 20 ml

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nawóz Karate Zeon 050SC Agrecol 20 ml
29,98
/ szt.
1 499
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Nawóz Karate Zeon 050SC Agrecol jest skutecznym środkiem owadobójczym przeznaczonym dla osób uprawiających ogród niezawodowo. Użyjesz go na przydomowej działce, by ochronić rośliny przed niszczącymi je insektami. Przed każdym użyciem zapoznaj się z informacjami zamieszczonymi na etykiecie i zachowaj zalecane środki ostrożności. W naszej ofercie znajdziesz również inne środki insektobójcze.

  Cechy i zalety

  Nawóz Karate Zeon 050SC Agrecol 20 ml pomoże Ci w pozbyciu się insektów, które zjadają i niszczą Twoje rośliny. Zastosujesz go w przydomowym ogrodzie lub na działce. Ze względu na jego szkodliwość dla owadów zapylających zwróć uwagę, by używać go poza okresem ich aktywności. Preparat ma formę kapsułek w zawiesinie i należy rozcieńczyć go wodą zgodnie z przepisem zawartym w ulotce informacyjnej. Sposób użycia jest uzależniony od gatunków roślin i owadów. Zaaplikujesz ten produkt za pomocą ręcznego spryskiwacza. Nawóz Karate Zeon 050SC Agrecol jest szkodliwy dla ludzi, dlatego konieczne jest zachowanie okresu karencji siedmiu dni przed spożyciem plonów, na których rozprowadzono środek. Każde użycie poprzedź zastosowaniem zalecanych form bezpieczeństwa.

  • Wysoka koncentracja
  • Mocne działanie
  • Zwalcza najpowszechniejsze szkodniki
  • Owadobójczy

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Szerokość pojemnika90mm
  Wysokość pojemnika167mm
  Kod produktu5902341103103