Zobacz więcej Nawozy do warzyw i ziół

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nawozy

Strzałka w prawo

Nawozy do warzyw i ziół

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nawóz rozpuszczalny do pomidorów Biopon 350 g

Nawóz rozpuszczalny do pomidorów Biopon 350 g

19,98
/ szt.
57,09
/ kg
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jeśli marzą Ci się smaczne i aromatyczne pomidory z własnej uprawy, nawóz rozpuszczalny do pomidorów Biopon będzie świetnym rozwiązaniem dla Ciebie. Wieloskładnikowy preparat, bogaty w składniki pokarmowe, odżywi Twoje rośliny i wspomoże ich rozwój. Nawóz przyspieszy wzrost i przyczyni się do zwiększenia plonów. Preparat jest łatwy i wygodny w stosowaniu, dzięki opakowaniu z wielokrotnym zamknięciem, typu zipp.

   Cechy i zalety

    Nawóz rozpuszczalny do pomidorów Biopon 350 g pomoże Ci osiągnąć doskonałe plony. Pomidory do prawidłowego rozwoju potrzebują dużej ilości składników odżywczych. Nawóz Biopon został stworzony specjalnie z myślą o tych wymagających roślinach. Wieloskładnikowy preparat zawiera niepowtarzalną kompozycję substancji pokarmowych, niezbędnych do prawidłowego rozwoju pomidorów. Nawiezione rośliny dobrze się rozwijają i szybciej rosną. Stosując nawóz rozpuszczalny do pomidorów Biopon wspierasz też owocowanie roślin. Dzięki nawozowi pomidory dojrzewają aromatyczne i zdrowe. Nawóz można stosować od lutego do sierpnia. Ma on postać koncentratu, który łatwo rozpuszcza się w wodzie. Nawóz jest typu NPK (Mg, S). Zawiera azot, fosfor, potas, magnez i siarkę, w odpowiedniej dla roślin postaci.

    • Łatwo rozpuszczalny koncentrat
    • Obfite plony
    • Zdrowe i smaczne warzywa i owoce
    • Intensywny wzrost
    • ZIPP wielokrotne zamknięcie
    • Wydajność: 350 l gotowego nawozu

    Specyfikacja techniczna

    Głębokość produktu65mm
    Szerokość pojemnika143mm
    Wysokość pojemnika210mm
    Waga (kg)0.35kg
    Typ pojemnikaSaszetka
    Okres stosowaniaOd lutego do sierpnia
    SkładNawóz NPK (Mg, S) 8 : 11: 29 (2 : 24); składniki pokarmowe % (m/m): 8% azot (N), 11% pięciotlenek fosforu (P2O5), 29% tlenek potasu (K2O), 2% tlenek magnezu (MgO), 24% trójtlenek siarki (SO3) i inne
    Kod produktu5904517008519