Zobacz więcej Nawozy do roślin domowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nawozy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nawóz rozpuszczalny do roślin balkonowych Biopon 250 g

Nawóz rozpuszczalny do roślin balkonowych Biopon 250 g

19,98
/ szt.
79,92
/ kg
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nawóz rozpuszczalny do roślin balkonowych Biopon to produkt, który wykorzystasz do nawożenia roślin balkonowych. Substancja jest łatwo rozpuszczalna w wodzie. Zapewnia długie i obfite kwitnienie. Saszetkę możesz wykorzystać w okresie od kwietnia do października. Użycie jej jest bardzo proste, a efekty stają się widoczne bardzo szybko.

   Cechy i zalety

    Nawóz rozpuszczalny do roślin balkonowych Biopon 250 g pomoże Ci lepiej zadbać o Twoje rośliny balkonowe. Produkt ten jest dostępny w saszetkach, w których znajdziesz koncentrat. Bez najmniejszego problemu zdołasz rozpuścić go w wodzie. Nawóz rozpuszczalny do roślin balkonowych Biopon zapewni długie i obfite kwitnienie, a także intensywny wzrost roślin. W skład koncentratu wchodzą m.in. tlenek fosforu i tlenek potasu, a także inne składniki organiczne, które poprawią kondycję Twojej rośliny. To uniwersalny nawóz. Możesz go wykorzystać w okresie od kwietnia do października. Z asortymentu sklepów Castorama możesz wykorzystać również wiele innych produktów przeznaczonych do nawożenia roślin balkonowych, ogrodowych, a także warzyw i owoców.

    • Łatwo rozpuszczalny koncentrat
    • Długie i obfite kwitnienie
    • Intensywny wzrost
    • Nawóz uniwersalny

    Specyfikacja techniczna

    Głębokość produktu65mm
    Szerokość pojemnika143mm
    Wysokość pojemnika210mm
    Waga (kg)0.25kg
    Typ pojemnikaSaszetka
    Okres stosowaniaOd kwietnia do października
    SkładNawóz NPK (Mg, S) 13 : 8,5: 25 (2 : 21); składniki pokarmowe % (m/m): 13% azot (N) całkowity, 8,5% pięciotlenek fosforu (P2O5), 25% tlenek potasu (K2O), 2% tlenek magnezu (MgO), 21% trójtlenek siarki (SO3) i inne
    Kod produktu5904517008502