Zobacz więcej Środki do pielęgnacji roślin

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nawóz ukorzeniający do sadzonek zdrewniałych Agrecol 30 ml

Nawóz ukorzeniający do sadzonek zdrewniałych Agrecol 30 ml

14,98
/ szt.
499,33
/ l

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nawóz ukorzeniający do sadzonek zdrewniałych Agrecol to produkt ukorzeniający sadzonki zdrewniałe. Zawiera witaminę B, która wspomaga ten proces. Dodatkowo preparat ogranicza negatywne skutki związane z przesadzaniem. Nawóz wpływa na prawidłowy rozwój młodych korzeni, dzięki czemu rośliny będą prezentować się bardzo okazale.

   Cechy i zalety

    Nawóz ukorzeniający do sadzonek zdrewniałych Agrecol 30 ml to funkcjonalny preparat, który zastosujesz w ogrodnictwie. Pozwoli na ukorzenienie zdrewniałych sadzonek. Jego działanie jest bardzo szybkie i kompleksowe. Preparat zawiera witaminę B, która wspomaga ukorzenianie. Dzięki temu szczepki roślin w bardzo krótkim czasie będziesz mógł zasadzić w doniczce lub na zewnątrz. Nawóz ukorzeniający do sadzonek zdrewniałych Agrecol ogranicza stres roślin związany z przesadzaniem. Wspiera prawidłowy wzrost rośliny i wpływa na prawidłowy rozwój młodych korzeni. Przed pierwszym użyciem środka, zapoznaj się z etykietą środka i przestrzegaj warunków jego stosowania. W ofercie sklepów Castorama czeka na Ciebie szeroki wybór nawozów. Sprawdź dostępny na naszej stronie asortyment. Zadbaj o swój ogród już dziś!

    • Zawiera witaminę B wspomagającą ukorzenianie
    • Ogranicza stres roślin zwiazany z przesadzaniem
    • Wpływa na prawidłowy rozwój młodych korzeni
    • Wydajność 30ml: na kilka -kilkadziesiąt sadzonek

    Specyfikacja techniczna

    MarkaAgrecol
    Długość pojemnika40mm
    Szerokość pojemnika50mm
    Wysokość pojemnika130mm
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaUwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem zapoznaj się z etykietą środka i przestrzegaj warunków stosowania
    Okres stosowaniaCały rok
    Kod produktu5902341004561

    Pobierz pliki PDF

    Deklaracja Właściwości Użytkowych