Zobacz więcej Środki do pielęgnacji roślin

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nawóz ukorzeniający do sadzonek zielonych Agrecol 30 ml

Nawóz ukorzeniający do sadzonek zielonych Agrecol 30 ml

14,98
/ szt.
499,33
/ l

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nawóz ukorzeniający do sadzonek zielonych Agrecol to środek, który zawiera witaminę B wspomagającą ukorzenianie. Pozwala na wyhodowanie szczepek roślin i ogranicza ich negatywne skutki wywołane przesadzaniem. Preparat niezwykle korzystnie wpływa na prawidłowy rozwój młodych korzeni. Przed pierwszym użyciem zapoznaj się z etykietą środka i przestrzegaj warunków stosowania.

   Cechy i zalety

    Nawóz ukorzeniający do sadzonek zielonych Agrecol 30 ml pozwala na ukorzenienie szczepek roślin. Dzięki temu masz pewność, że roślina przyjmie się i wykiełkuje. Produkt znajduje szereg zastosowań w ogrodnictwie. Zawiera witaminę B wspomagającą ukorzenianie. Dodatkowo nawóz ukorzeniający do sadzonek zielonych Agrecol ogranicza stres roślin związany z przesadzaniem. Ma to bezpośredni wpływ na prawidłowy rozwój młodych korzeni. Pamiętaj, że preparatu należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed pierwszym użyciem zapoznaj się z etykietą środka i przestrzegaj warunków jego stosowania. W ofercie sklepów Castorama czeka na Ciebie szeroki wybór preparatów do ochrony roślin. Sprawdź dostępny asortyment na naszej stronie internetowej.

    • Zawiera witaminę B wspomagającą ukorzenianie
    • Ogranicza stres roślin zwiazany z przesadzaniem
    • Wpływa na prawidłowy rozwój młodych korzeni
    • Wydajność 30ml: na kilka -kilkadziesiąt sadzonek

    Specyfikacja techniczna

    MarkaAgrecol
    Długość pojemnika40mm
    Szerokość pojemnika50mm
    Wysokość pojemnika130mm
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaUwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem zapoznaj się z etykietą środka i przestrzegaj warunków stosowania
    Okres stosowaniaCały rok
    Kod produktu5902341004554

    Pobierz pliki PDF

    Deklaracja Właściwości Użytkowych