icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Akcesoria naprawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria naprawcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Niskoprofilowy podnośnik samochodowy Yato 2 t

Niskoprofilowy podnośnik samochodowy Yato 2 t

298
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zastanawiasz się, jak prawidłowo przeprowadzić prace montażowe w spodniej części samochodu? Zadanie to ułatwi Ci prezentowany przyrząd przeznaczony do podnoszenia pojazdów. Urządzenie wyprodukowane głównie z blachy stalowej oraz gumy jest odporne na zniekształcenia. W prezentowanej ofercie dostępne są różne rodzaje podnośników.

   Cechy i zalety

    Masz problem z naprawieniem mechanizmu samochodu znajdującego się w trudno dostępnym miejscu? Prezentowany podnośnik pozwala na uniesienie pojazdu, co bywa niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia prac serwisowych. W czasie produkcji urządzenia zastosowana została przede wszystkim blacha stalowa oraz guma, czemu zawdzięcza się odporność sprzętu na uszkodzenia mechaniczne. Praktyczna konstrukcja umożliwia wprowadzenie podnośnika pod samochody o obniżonych progach np. w autach po przeróbkach tuningowych. Chcesz, aby Twój warsztat stał się funkcjonalną strefą reperowania pojazdów? Zdecydowanie przyda się w nim prezentowany podnośnik – zapraszamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas asortymentem i wypróbowania przyrządu już teraz!

    • Specyficzna konstrukcja umożliwia wprowadzenie podnośnika pod samochody o obniżonych progach np. w autach po przerubkach tiuningowych

    Specyfikacja techniczna

    Typ opakowaniaszt.
    MarkaActo
    KolorMix
    MateriałTworzywo sztuczne, guma i blacha stalowa
    Kod produktu5906083917202