Zobacz więcej Nitownice i nity

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Nitownice i nity

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nitownica Rapid Multi RP100
Strzałka w prawo

Nitownica Rapid Multi RP100

158
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nitownica Rapid Multi RP100 ułatwi Ci nitowanie, ponieważ jest wyposażona w mechanizm PressLess i długie ramiona. Zmniejsza to siłę niezbędną do zamocowania nitu. Dzięki temu Twoja praca będzie mniej męcząca i bardziej efektywna. Wytrzymała konstrukcja pozwala na pracę ze wszystkimi rodzajami nitów i montaż w materiałach o zróżnicowanej grubości.

   Cechy i zalety

    Nitownica Rapid Multi RP100 została zaopatrzona w uniwersalną multidyszę pasującą do wszystkich nitów 3,2–4,8 mm, nawet tych wykonanych ze stali nierdzewnej. Ma także mocne, metalowe szczęki. Solidna konstrukcja gwarantuje bezpieczne użytkowanie. Dodatkowa funkcja pomiaru średnicy nitu i grubości łączonych materiałów będzie nieocenioną pomocą. Obydwa inteligentne systemy pomiaru usprawnią Ci pracę. Nitownica Rapid Multi RP100 jest wyposażona w zintegrowany pojemnik na oderwane trzpienie nitów. Wpadają do niego automatycznie. Dzięki temu nie będziesz tracić czasu na zbieranie ich z ziemi. Narzędzie ma także praktyczny zaczep na pasek z kaburą. Wraz z jego kompaktowym rozmiarem pozwoli Ci to mieć je przy sobie zawsze podczas pracy.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaRapid
     Długość produktu45mm
     Wymiary kompatybilnych nitów3,2, 4,0 i 4,8 mm
     MateriałAluminium, miedź i stal nierdzewna
     Kod produktu4051661037252