Zobacz więcej Narzędzia systemowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Narzędzia trzonowane

Strzałka w prawo

Narzędzia systemowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nóż do darni Fiskars QuikFit
Strzałka w prawo

Nóż do darni Fiskars QuikFit

87,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nóż do darni jest niezwykle funkcjonalnym narzędziem przydatnym podczas wielu prac ogrodowych, Wykorzystasz go w trakcie tworzenia ścieżek, poszerzania alejki lub wyznaczania granicy między trawnikiem a rabatami. Głowica w półokrągłym kształcie powstała ze stali, dzięki czemu pozwala na skuteczne i wygodne kształtowanie ogrodowych powierzchni

   Cechy i zalety

    Chcesz wytyczyć ścieżki ogrodowe na trawniku lub planujesz stworzyć okrągłą rabatę w jego centrum? Idealny narzędziem do takich prac jest nóż do darni. Korzystając z niego, z łatwością odetniesz wybrany fragment murawy i oddzielisz go od reszty trawnika np. obrzeżem. W ten sam sposób poradzisz sobie także z murawą przerastającą na klomby lub do warzywnika. Funkcjonalność narzędzia wynika z jego oryginalnego kształtu oraz zastosowanego do jego produkcji materiału – półokrągła, stalowa głowica z łatwością przecina darń, nie ulegając przy tym uszkodzeniom. Produkt należy skompletować z trzonkiem, który pozwoli wygodnie z niego korzystać. Potrzebujesz innych narzędzi do swojego ogrodu? Nie zwlekaj i odwiedź Castoramę już dziś!

    • System z wymiennym trzonkiem

    Specyfikacja techniczna

    MarkaFiskars
    Długość produktu260mm
    Szerokość produktu195mm
    Szerokość robocza195mm
    MateriałStal
    Kod produktu5905568540454