icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Narzędzia do cięcia i obróbki rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia hydrauliczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nóż do rur wielowarstwowych Proline max 36 mm

Nóż do rur wielowarstwowych Proline max 36 mm

43,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Nóż przeznaczony został do precyzyjnego i jednocześnie komfortowego oraz bezpiecznego cięcia rur czy kształtek. Doskonale sprawdza się podczas tworzenia instalacji wodnej. Ostrze wykonane ze stali nierdzewnej jest odporne na działanie korozji, a korpus stworzony ze stopu aluminium zapewnia Ci długotrwałą możliwość korzystania z narzędzia.

  Cechy i zalety

  Obcinak do rur hydraulicznych wielowarstwowych jest niezbędnym narzędziem stosowanym przy pracach takich jak montaż lub przeróbka instalacji wodnych, w których wykorzystywane są rury i kształtki z PE-X AL PE-RT. Do stworzenia korpusu wykorzystano niezwykle wytrzymały stop aluminium, co przekłada się na możliwość długotrwałego i bezawaryjnego użytkowania narzędzia. Nóż do rur posiada bardzo precyzyjne ostrze, które zostało wykonane z chromowej stali nierdzewnej, dzięki czemu produkt charakteryzuje się trwałoią i odpowiednią trwa łością krawędzi tnącej. Oprócz tego materiał wykonania gwarantuje obcinakowi niewrażliwość na niszczące działanie korozji. Szerokie ułożenie rury w nożycach zapewnia Ci precyzyjny sposób cięcia pod kątem prostym.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaProline
   Maksymalna średnica cięcia36mm
   Materiał korpusuStop aluminium
   MateriałAluminium
   Kod produktu5903755172020