Zobacz więcej Noże łamane, segmentowe i metalowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Noże

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nóż łamany 18 mm

Nóż łamany 18 mm

12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jeśli szukasz praktycznego narzędzia, które usprawni otwieranie paczek i drobne prace biurowe, zwróć uwagę na prezentowany nóż łamany. To uniwersalny produkt, który znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym i warsztacie. Z jego pomocą szybko i z łatwością potniesz tekturę, materiały biurowe i folie. Wytrzymałe ostrze pozwala również na skuteczne cięcie nawet bardzo grubego kartonu.

   Cechy i zalety

    Cięcie artykułów biurowych, grubej folii i kartonów wymaga użycia odpowiedniego narzędzia. Nóż łamany ułatwi Ci otwieranie paczek i prace biurowe. Często jest bardziej poręczny niż klasyczne nożyczki. Jego wyjątkowo ostre ostrze pozwala na rozcinanie nawet bardzo grubej tektury. To produkt niezbędny w każdym gospodarstwie domowym. Znajdzie również zastosowania w warsztacie. Jego niewątpliwym atutem jest możliwość usunięcia wyszczerbionego końca. Nie oznacza on, że narzędzie nie nadaje się już do użytku, ponieważ odłamanie go jest wyjątkowo łatwe. Możesz z powodzeniem używać pozostałej, ostrej części noża. Budowa produktu sprawia, że używanie go jest bezpieczne i wygodne. Kup produkt online już teraz i zapomnij o otwieraniu paczek niewygodnymi nożyczkami!

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu170mm
     Długość ostrza110mm
     Szerokość ostrza18mm
     Materiał ostrzaStal węglowa
     Kod produktu3663602769330