icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Łamane

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Noże

Strzałka w prawo

Łamane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nóż łamany 18 mm

Nóż łamany 18 mm

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Jeśli szukasz praktycznego narzędzia, które usprawni otwieranie paczek i drobne prace biurowe, zwróć uwagę na prezentowany nóż łamany. To uniwersalny produkt, który znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym i warsztacie. Z jego pomocą szybko i z łatwością potniesz tekturę, materiały biurowe i folie. Wytrzymałe ostrze pozwala również na skuteczne cięcie nawet bardzo grubego kartonu.

  Cechy i zalety

  Cięcie artykułów biurowych, grubej folii i kartonów wymaga użycia odpowiedniego narzędzia. Nóż łamany ułatwi Ci otwieranie paczek i prace biurowe. Często jest bardziej poręczny niż klasyczne nożyczki. Jego wyjątkowo ostre ostrze pozwala na rozcinanie nawet bardzo grubej tektury. To produkt niezbędny w każdym gospodarstwie domowym. Znajdzie również zastosowania w warsztacie. Jego niewątpliwym atutem jest możliwość usunięcia wyszczerbionego końca. Nie oznacza on, że narzędzie nie nadaje się już do użytku, ponieważ odłamanie go jest wyjątkowo łatwe. Możesz z powodzeniem używać pozostałej, ostrej części noża. Budowa produktu sprawia, że używanie go jest bezpieczne i wygodne. Kup produkt online już teraz i zapomnij o otwieraniu paczek niewygodnymi nożyczkami!

   Specyfikacja techniczna

   Długość produktu170mm
   Długość ostrza110mm
   Szerokość ostrza18mm
   Typ opakowaniaszt.
   Materiał ostrzaStal węglowa
   Kod produktu3663602769330