Zobacz więcej Noże łamane, segmentowe i metalowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Noże

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nóż łamany 9 mm

Nóż łamany 9 mm

8,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Cięcie materiałów biurowych nie zawsze jest możliwe z użyciem klasycznych nożyczek. Nóż łamany pozwoli Ci z łatwością wycinać pożądane kształty, przecinać folię i taśmę. To poręczne narzędzie przyda się w każdym gospodarstwie domowym oraz warsztacie. Ostrze produktu zostało wykonane z wytrzymałego materiału, dzięki czemu skutecznie rozetnie nawet grubszy karton.

   Cechy i zalety

    Tektura, gruba folia i materiały biurowe wymagają do obróbki odpowiedniego ostrza. Nóż łamany to produkt niezbędny w każdym gospodarstwie domowym. Pozwoli Ci szybko i sprawnie otworzyć paczkę, bez konieczności niewygodnego manewrowania klasycznymi nożyczkami. Ostrze noża wykonano z trwałych materiałów, dzięki czemu bezproblemowo poradzi sobie nawet z grubym kartonem. Atutem jest możliwość usunięcia wyszczerbionej końcówki ostrza. Wystarczy ją odłamać i cieszyć się pozostałą, ostrą częścią noża. To produkt, który znajdzie zastosowanie również w przydomowym warsztacie. Jest uniwersalny i niełatwo wymienić wszystkie obszary jego zastosowania. Jeśli szukasz innych narzędzi do cięcia zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą sklepów Castorama.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu135mm
     Długość ostrza83mm
     Szerokość ostrza9mm
     Materiał ostrzaStal węglowa
     Kod produktu3663602769323