Zyskaj do 10% rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Łamane

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Noże

Strzałka w prawo

Łamane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nóż metalowy MacAllister łamane ostrza 18 mm
Strzałka w prawo

Nóż metalowy MacAllister łamane ostrza 18 mm

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Metalowy nóż z łamanym ostrzem to uniwersalne narzędzie o wielu zastosowaniach – umożliwia docinanie tapety, otwieranie kartonów, wycinanie kształtów z płyt kartonowo-gipsowych. Nóż posiada segmentową budowę, która umożliwia odłamanie zużytego fragmentu ostrza. Metalowy uchwyt wytrzymuje mocne nacisk narzędzia do ciętego materiału.

    Cechy i zalety

    Nóż metalowy posiada segmenty, co oznacza, że po wykorzystaniu jednego fragmentu ostrza, możesz je odłamać i korzystać z kolejnego, ostrego segmentu. Dzięki temu nóż przez długi czas zapewnia ostrość krawędzi tnącej i doskonałe rezultaty pracy. Ostrze cechuje się dużą sztywnością, dlatego nie łamie się podczas pracy. Idealnie nadaje się do prac lekkich, na przykład cięcia papieru, kartonów, tektury, płyt gipsowo-kartonowych, tapety i tym podobnych materiałów, które wykorzystujesz podczas wykańczania wnętrz i majsterkowania. Metalowa rękojeść umożliwia cięcie z większym naciskiem bez obawy o jej uszkodzenie. Wysuwanie ostrza umożliwia mechanizm z automatyczną blokadą, która chroni przed przypadkowym otwarciem noża i zwiększa bezpieczeństwo jego używania.

      Specyfikacja techniczna

      Szerokość ostrza18mm
      Typ opakowaniaszt.
      Materiał ostrzaStal
      Kod produktu5052931207565