Zobacz więcej Noże łamane, segmentowe i metalowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Noże

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nóż metalowy Stanley Interlock 18 mm

Nóż metalowy Stanley Interlock 18 mm

41,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przy pracach remontowo-budowlanych na pewno przyda Ci się dobrej jakości nóż z wysuwanym ostrzem. Z pomocą takiego narzędzia będziesz w stanie w kilka chwil przyciąć materiały o niemal każdej grubości. Szerokość ostrza umożliwi Ci bezproblemowe i komfortowe operowanie tym narzędziem. Ergonomiczna rączka zapewnia bezpieczny i pewny chwyt.

   Cechy i zalety

    Czekają Cię prace remontowe lub wykończeniowe i zastanawiasz się, jakich narzędzi nie może zabraknąć na placu budowy? Jednym z nich jest z pewnością uniwersalny nóż o wielu zastosowaniach. Ostrze tego modelu umożliwi Ci błyskawiczne przycięcie zarówno cienkich, jak i grubszych materiałów. Dobrze zaprojektowana obudowa noża pewnie leży w dłoni. Dzięki ergonomicznemu kształtowi rączki, użytkowanie narzędzie jest proste oraz bezpieczne. Wymiana ostrza zajmuje kilka sekund – po prostu bezpiecznie odłamujesz fragment, który się stępił i korzystasz z nowej, ostrej części. Nie zwlekaj dłużej i zamów produkt na naszej stronie internetowej. Możesz również sprawdzić jego dostępność w najbliższym sklepie stacjonarnym Castorama.

     Specyfikacja techniczna

     Waga produktu175g
     Długość produktu165mm
     Długość ostrza165mm
     Szerokość ostrza18mm
     Grubość ostrza0.49mm
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Gwarancja producenta1 rok​
     Materiał ostrzaMetal
     Grupa kolorystycznaWielokolorowy
     Kod produktu3253560100186