icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Łamane

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Noże

Strzałka w prawo

Łamane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nóż na ostrza łamane 18 mm
Strzałka w prawo

Nóż na ostrza łamane 18 mm

6,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Nóż na ostrza łamane świetnie sprawdzi się do cięcia wykładzin, tapet oraz do innych prac wykończeniowych. Produkt został wyposażony w mechanizm blokujący, który sprawi, że jego użytkowanie będzie wygodne oraz bezpieczne. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór narzędzi, które z powodzeniem można stosować do obróbki materiałów.

  Cechy i zalety

  Nóż na ostrza łamane znajdzie swoje zastosowanie podczas prac ogólno wykończeniowych. Świetnie sprawdzi się do cięcia tapet, wykładzin oraz kartonów. Korpus został wykonany z solidnego aluminium, które charakteryzuje się wysoką odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, dzięki czemu narzędzie na długo zachowa swój pierwotny wygląd. Profilowany uchwyt świetnie leży w dłoni, co ułatwi wykonywanie manewrów. Narzędzie zostało wyposażone w prowadnice, które zapewnią komfort oraz bezpieczeństwo podczas użytkowania. Dzięki blokadzie ostrze możesz zatrzymać w dowolnym miejscu tak, aby nie przesuwało się w trakcie stosowania. W ofercie znajdziesz szeroki wybór narzędzi do cięcia oraz obróbki różnego rodzaju elementów.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Materiał ostrzaStal
   Kod produktu5906083761850