Zobacz więcej Noże łamane, segmentowe i metalowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Noże

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nóż na ostrza łamane 18 mm
Strzałka w prawo

Nóż na ostrza łamane 18 mm

8,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nóż na ostrza łamane świetnie sprawdzi się do cięcia wykładzin, tapet oraz do innych prac wykończeniowych. Produkt został wyposażony w mechanizm blokujący, który sprawi, że jego użytkowanie będzie wygodne oraz bezpieczne. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór narzędzi, które z powodzeniem można stosować do obróbki materiałów.

   Cechy i zalety

    Nóż na ostrza łamane znajdzie swoje zastosowanie podczas prac ogólno wykończeniowych. Świetnie sprawdzi się do cięcia tapet, wykładzin oraz kartonów. Korpus został wykonany z solidnego aluminium, które charakteryzuje się wysoką odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, dzięki czemu narzędzie na długo zachowa swój pierwotny wygląd. Profilowany uchwyt świetnie leży w dłoni, co ułatwi wykonywanie manewrów. Narzędzie zostało wyposażone w prowadnice, które zapewnią komfort oraz bezpieczeństwo podczas użytkowania. Dzięki blokadzie ostrze możesz zatrzymać w dowolnym miejscu tak, aby nie przesuwało się w trakcie stosowania. W ofercie znajdziesz szeroki wybór narzędzi do cięcia oraz obróbki różnego rodzaju elementów.

     Specyfikacja techniczna

     Materiał ostrzaStal
     Kod produktu5906083761850