Zobacz więcej Noże łamane, segmentowe i metalowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Noże

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nóż segmentowy Olfa 9 mm
Strzałka w prawo

Nóż segmentowy Olfa 9 mm

31,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nóż segmentowy umożliwia szybkie i sprawne cięcie rozmaitych materiałów, za sprawą czego przyda się w każdym domu. Prowadnica powstała ze stali nierdzewnej, więc jest odporna ma korozyjne działanie wilgoci – możesz więc stosować nóż nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Produkt posiada uchwyt doskonale dopasowujący się do dłoni, co zapewnia poczucie komfortu podczas jego użytkowania.

   Cechy i zalety

    Nóż segmentowy to produkt, który przyda się w każdym gospodarstwie domowym – umożliwia on bowiem cięcie rozmaitych materiałów. Nie pęka oraz nie wykrzywia się podczas jego stosowania, ponieważ prowadnica wykonana została ze stali nierdzewnej – materiału odpornego na działanie szkodliwych czynników biologicznych i mechanicznych. Wyposażony jest w wygodny uchwyt, dzięki czemu możesz cieszyć się poczuciem komfortu i bezpieczeństwa w czasie jego użytkowania. Będzie służył Ci długi czas, gdyż posiada konstrukcję zapobiegającą tępieniu się ostrza podczas wsuwania go do rękojeści i wysuwania. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz różne rodzaje noży, za sprawą czego z powodzeniem możesz wybrać model najlepiej spełniający Twoje potrzeby.

    • Trwała rękojeść wykonana z polimeru wypełnionego włóknem szklanym
    • Rękojeść odporna na rozpuszczalniki (aceton)
    • Wzmocniona prowadnica ostrza ze stali nierdzewnej
    • Skuwka do wpięcia w kieszeń z odłamywaczem zużytych segmentów ostrza
    • Automatyczna blokada suwaka ostrza
    • Konstrukcja zapobiega tępieniu ostrza w trakcie wsuwania i wysuwania ostrza do rękojeści; nóż przeznaczony do lekkich prac

    Specyfikacja techniczna

    Materiał ostrzaPłyta wiórowa z okładziną melaminową (MFC), tworzywo sztuczne i stal nierdzewna
    Kod produktu0091511100495