LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Noże łamane, segmentowe i metalowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Noże

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nóż segmentowy Olfa S 9 mm
Strzałka w prawo

Nóż segmentowy Olfa S 9 mm

15,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nóż segmentowy Olfa to narzędzie, które będzie niezwykle pomocne podczas prac remontowych w Twoim domu. Podczas kładzenia tapet na ścianach pozwoli na ich precyzyjne i równe docięcie. Nóż jest wyposażony w stalową rękojeść, która została polakierowana proszkowo, przez co charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Jego atutem są małe gabaryty, dzięki czemu nóż jest narzędziem łatwym do przenoszenia.

   Cechy i zalety

    Kładąc nowe tapety na ściany swojego domu, z pewnością niejednokrotnie będziesz potrzebował przyciąć jej pasy do odpowiedniej długości. Korzystanie z tradycyjnych nożyc może okazać się mało efektywne i podrzeć materiał. Dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie do tego celu noża segmentowego. Jest to produkt, który doskonale sprawdzi się podczas wykonywania wielu prac wykończeniowych. Posiada ostrze stworzone z wytrzymałej stali, które cechuje się dużą ostrością. Jego zużyty element z łatwością odegniesz i oderwiesz za pomocą dołączonego odłamywacza. Pozostała część nożyka jest gotowa do dalszej pracy. W przypadku konieczności wymiany całego elementu tnącego, z łatwością dobierzesz odpowiedni model do rękojeści – sprawdź szeroki wybór ostrzy z naszej oferty.

    • Stalowa rękojeść lakierowana proszkowo
    • Małe gabaryty
    • Odłamywacz do zużytych segmentów ostrza
    • Wymienne ostrza o szerokości 9 mm (Olfa ASB-10, ASBB-10, SAB-10)

    Specyfikacja techniczna

    Materiał ostrzaStal
    Kod produktu0091511100174