Zobacz więcej Nożyce do blachy

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Nożyce do blachy

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nożyce do blachy DeWalt adapter DT70620
Strzałka w prawo

Nożyce do blachy DeWalt adapter DT70620

298
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nożyce do blachy DeWalt adapter są przeznaczone do różnych materiałów. Posłużą Ci do cięcia tytanu, cynku czy stali nierdzewnej. Produkt wykorzystasz do cięcia drutu, siatki lub blachy falistej. Nożyce są przeznaczone do połączenia z wkrętarką lub zakrętarką udarową. Montaż elementu nie sprawi Ci trudności. Sprzęt gwarantuje szybkie cięcie po łuku i linii prostej.

   Cechy i zalety

    Nożyce do blachy DeWalt adapter DT70620 posłużą Ci podczas prac remontowo-budowlanych. Sprzęt może być stosowany w połączeniu z wkrętarką lub zakrętarką udarową. Urządzenie z ruchomą głowicą charakteryzuje się dużą wydajnością. Przy pomocy tego sprzętu możesz ciąć przedmioty wykonane z różnych materiałów – stali nierdzewnej, tytanu, cynku. Nożyce posłużą Ci do przecięcia blachy falistej, drutu, siatki czy płytek dachowych. Urządzenie zapewnia szybsze cięcie po łuku i po linii prostej w porównaniu z klasycznymi, ręcznymi nożycami. Nożyce do blachy DeWalt adapter DT70620 bez trudu przymocujesz do wkrętarki lub zakrętarki. Produkt został wykonany z dbałością o szczegóły, dlatego posłuży Ci wielokrotnie. Sprawdź też inne sprzęty marki DeWalt.

     Specyfikacja techniczna

     Wysokość produktu240mm
     Długość produktu85mm
     Szerokość produktu160mm
     Kod produktu5035048538296