Zobacz więcej Nożyce do blachy

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Nożyce do blachy

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nożyce do blachy Top Tools proste
Strzałka w prawo

Nożyce do blachy Top Tools proste

27,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Stalowe nożyce proste sprawdzą się podczas prac warsztatowych oraz remontowych. Produkt jest przeznaczony do prostoliniowego cięcia zarówno blachy, jak i tworzyw sztucznych, siatki drucianej, miedzi czy skóry. Produkt został wykonany z wytrzymałej stali, a rączki dla zwiększenia wygody pracy zabezpieczono odpowiednim tworzywem.

   Cechy i zalety

    Nożyce proste znajdą zastosowanie podczas wielu prac remontowych oraz warsztatowych. Produkt znakomicie sprawdzi się do prostoliniowego cięcia blachy, ale także obróbki innych materiałów. Wykorzystasz je do pracy z aluminium, tworzywami sztucznymi, siatką drucianą, jak i skórami. Produkt cechuje się znakomitą wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Wszystko dzięki zastosowaniu podczas produkcji stali. Użyty materiał znacznie wydłuży żywotność narzędzia. Rączki nożyc zostały pokryte specjalnym tworzywem. Dzięki niemu dłonie nie będą obciążone, a praca będzie bardziej komfortowa. W prezentowanej ofercie znajdziesz także inne produkty do obróbki materiałów – zaopatrzysz się w noże, piły, ale także skrobaki czy papiery ścierne.

    • Cięcie do 1,2 mm dla blachy i 0,6 mm dla stali nierdzewnej

    Specyfikacja techniczna

    Wysokość produktu245mm
    Długość produktu23mm
    Szerokość produktu75mm
    Kod produktu5902062010339