Zobacz więcej Nożyce do blachy

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Nożyce do blachy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nożyce skokowe do blachy Nutool

Nożyce skokowe do blachy Nutool

498
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Oferowany tutaj produkt to nożyce skokowe do cięcia blachy. Korzystając z tego elektronarzędzia samodzielnie przytniesz arkusze blachy, blachy trapezowej oraz blachy falistej. Nożyce skokowe są przystosowane do cięcia według szablonu i obrysu, a matrycę można z łatwością wymienić. Wśród naszego asortymentu znajdziesz duży wybór innych narzędzi tnących.

   Cechy i zalety

    Nożyce skokowe są przeznaczone do cięcia blachy. Narzędzie umożliwia wykonanie precyzyjnego cięcia różnego rodzaju blachy, od miękkiej do nierdzewnej. Produkt sprawdzi się podczas obróbki całych arkuszy blachy, blachy trapezowej, a także blachy falistej. Można wykorzystać nożyce skokowe do przygotowania blachy do pokrycia dachowego. Jest to bezpieczniejszy sposób wykonania tej czynności niż cięcie szlifierką lub innym, nieprzystosowanym do tego urządzeniem. Korzystając z nożyc skokowych samodzielnie przygotujesz kawałki blachy do różnych celów. Urządzenie umożliwia wykonanie cięcia według wcześniej wykonanego obrysu lub szablonu. Ścinki materiału spadają na dół, dzięki czemu można kontrolować proces cięcia. W naszej ofercie dostępne są również inne narzędzia do cięcia blachy.

    • Dostępne wymienne ostrza tnące
    • Łatwa wymiana szczotek
    • Możliwość zmiany ustawienia matrycy
    • W obudowie matrycy znajduje się kalibrator
    • Maksymalna grubość cięcia stali: 1,6 mm - miękka stal; 1,2 mm - stal nierdzewna

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Grupa kolorystycznaWielokolorowy
    Kod produktu5900652442010