Zobacz więcej Nożyczki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Nożyczki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nożyczki Stanley uniwersalne
Strzałka w prawo

Nożyczki Stanley uniwersalne

47,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nożyczki uniwersalne stanowią poręczne dopełnienie wyposażenia, które powinno znaleźć się w każdym domu oraz warsztacie. Wykonane ze stali ostrza precyzyjnie tną różnego rodzaju materiały, począwszy od kartonu, a skończywszy na tworzywie sztucznym lub drucie. Dzięki ergonomicznym rączkom produkt trzyma się pewnie w dłoni, dzięki czemu nie musisz obawiać się skaleczenia.

   Cechy i zalety

    Nożyczki uniwersalne to prosty w obsłudze produkt, który posiada zastosowanie we wszystkich dziedzinach życia. Nadaje się do wykorzystania zarówno w domu, mieszkaniu, jak i w ogrodzie, na działce bądź w domowym warsztacie. Stanowi doskonałe uzupełnienie wyposażenia majsterkowicza. Również osoby profesjonalnie związane z branżą warsztatowo-techniczną i budowlaną znajdą dla nich wiele zastosowań. Nożyczki zbudowane są z rączek wykonanych z tworzywa sztucznego oraz stalowych ostrzy, które zapewniają precyzyjny efekt cięcia. Z ich pomocą możesz obciąć różnego rodzaju materiały – papier, karton, sznurek, tkaniny, tektury, cienkie deseczki, drut, elementy z tworzyw sztucznych, linki oraz wiele innych. Ergonomiczne uchwyty sprawiają, że produkt leży pewnie w dłoni, minimalizując ryzyko odskoczenia ostrzy i niespodziewanego wypadku.

    • Precyzyjne cięcie dzięki ząbkowanemu ostrzu
    • Ostrza wykonane ze stali nierdzewnej zapewniają długą żywotność
    • Ergonomiczne uchwyty to duża wygoda pracy

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu240mm
    Typ uchwytuErgonomiczny uchwyt
    Przeznaczeniedo przecinania różnego rodzaju materiałów
    Kod produktu3253560141028