Zobacz więcej Nożyczki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Nożyczki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nożyczki uniwersalne Olfa duże
Strzałka w prawo

Nożyczki uniwersalne Olfa duże

81,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nożyczki uniwersalne służą do cięcia różnych materiałów. Produkt posiada ostrza ze stali narzędziowej i wygodny uchwyt pokryty tworzywem sztucznym. Nożyczki pozwalają na sprawne cięcie i wycinanie z papieru, kartonu, materiałów tekstylnych, a także cienkiej blachy bądź tworzywa sztucznego. Produkt nadaje się zarówno do użytku domowego, jak i w codziennej pracy zawodowej.

   Cechy i zalety

    Nożyczki uniwersalne są przeznaczone do cięcia różnego rodzaju materiałów. Produkt został wykonany z odpornej na uszkodzenie stali, dzięki czemu zapewnia precyzyjną pracę. Nożyczki te możesz użyć we własnym domu, jak również w trakcie wykonywania pracy zawodowej. Produkt posiada uniwersalny uchwyt, dlatego też nie ma znaczenia, którą ręką posługujesz się w trakcie wycinania. Przy pomocy nożyczek szybko i sprawnie wykonasz prace związane z projektowaniem i wykonywaniem ubrań, przedmiotów rękodzieła, modelarstwem, a także drobne prace remontowe, wymagające cięcia różnych materiałów. Nożyczki posiadają wygodną plastikową obudowę uchwytu, co znacząco poprawia komfort w trakcie użytkowania. W naszej ofercie znajdziesz nożyczki w wielu rozmiarach.

    • Uniwersalne nożyczki z ząbkowaną, antypoślizgową krawędzią tnącą
    • Nierdzewne ostrza nitowane za pośrednictwem sprężystej podkładki

    Specyfikacja techniczna

    Długość ostrza55mm
    Długość produktu175mm
    Typ uchwytuAntypoślizgowy
    Materiał uchwytuTworzywo ABS
    Przeznaczeniedo przecinania różnego rodzaju materiałów
    Kod produktu0091511400410