icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Nyple

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Nyple

Strzałka w prawo

Nypel 1" mosiężny

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nypel 1" mosiężny
20,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

15% rabatu na złączki, systemy zasilajace i wodne ogrzewanie podłogowe przy zakupie rury lub płyty

Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Nypel jest przeznaczony do sprawnego łączenia elementów instalacji wodnej. Został on wykonany z mosiądzu, więc jest odporny na działanie wilgoci oraz wysokiej temperatury – czyli czynników typowych dla konstrukcji hydraulicznej. Duże znaczenie mają jego precyzyjnie wykończone gwinty, dzięki którym produkt cechuje się doskonałą szczelnością.

  Cechy i zalety

  Nypel umożliwi Ci sprawne połączenie elementów instalacji hydraulicznej. Wykonany został z mosiądzu, więc jest odporny na działanie szkodliwych czynników, takich jak np. wilgoć, czy wysoka temperatura. Dzięki precyzyjnie wykończonym złączkom na długo zachowuje on swoją nienaganną szczelność, nawet podczas intensywnego użytkowania – sprawdzi się doskonale nie tylko w domu, ale też w zakładzie przemysłowym. Jest łatwy w montażu, więc możesz zainstalować go samodzielnie – pozwoli Ci to zaoszczędzić środki, które w innym przypadku musiałbyś przeznaczyć na zatrudnienie hydraulika. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz różne rozmiary tego produktu, za sprawą czego możesz jeszcze lepiej dopasować go do własnych potrzeb.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Rozmiar połączenia25.4mm
   Kod produktu5906340672455