LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Nyple do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Nyple do rur

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nypel redukcyjny 3/4" x 1/2" mosiężny
Strzałka w prawo

Nypel redukcyjny 3/4" x 1/2" mosiężny

10,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nypel umożliwi Ci sprawne połączenie rur, więc jest elementem przydatnym podczas tworzenia każdej instalacji wodnej. Posiada precyzyjnie wykończone złącza, dzięki czemu na długo zachowuje swą idealną szczelność. Cechuje się on prostą konstrukcją, za sprawą czego jest łatwy w montażu, a więc nie musisz przeznaczać środków na zatrudniania hydraulika.

   Cechy i zalety

    Nypel redukcyjny został wykonany z mosiądzu, więc jest odporny na działanie szkodliwych czynników, takich jak wilgoć, która jest charakterystyczna dla każdej instalacji wodnej. Posiada on precyzyjnie wykończone złączki, a zatem jest niezwykle szczelny – ma to istotne znaczenie w przypadku konstrukcji hydraulicznej, ponieważ zapobiega wyciekaniu z przewodów wody. Materiał, z którego został wykonany cechuje się długotrwałą żywotnością, więc nie musisz pamiętać o jego częstej wymianie. Jest on prosty w montażu, a zatem możesz zainstalować go samodzielnie – nie musisz zatem przeznaczać środków na wynajem hydraulika. Produkt dostępny jest w różnych rozmiarach, więc możesz go z łatwością dostosować do innych elementów instalacji hydraulicznej.

     Specyfikacja techniczna

     Wymiar A19.05mm
     Wymiar B12.7mm
     KolorMosiężny
     Kod produktu5906340671267