Zobacz więcej Podziemne systemy nawadniania

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Nawadnianie ogrodu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nypel redukcyjny Greenmill z gwintem wewnętrznym 3/4" na 1/2"

Nypel redukcyjny Greenmill z gwintem wewnętrznym 3/4" na 1/2"

2,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nypel służy do trwałego łączenie elementów. Znajdzie zastosowanie w systemach nawadniających różnego rodzaju tereny zielone. Konstrukcję z powodzeniem wykorzystasz do transportu wody, dzięki czemu wszystkie Twoje kwiaty i rośliny będą miały odpowiednie warunki do rozwoju. Nypel to łącznik redukcyjny – umożliwia scalenie zaworów, zraszaczy i trójników.

   Cechy i zalety

    Nypel wykorzystasz podczas prac w ogrodnictwie i sadownictwie. Odpowiednio wyprofilowane złącze idealnie nadaje się do łączenia elementów o gwintach w różnych rozmiarach. Dzięki temu usprawnia działanie całego systemu nawadniającego ogrody, sady i szklarnie. W efekcie Twój żywopłot posiada intensywny, zielony kolor, a kwiaty w grządkach obficie kwitną już wczesną wiosną. Nypel to złączka redukcyjna z gwintem wewnętrznym, dlatego sprawdzi się doskonale do scalania takich części, jak elektrozawory, zraszacze i trójniki. Dzięki temu konstrukcja jest trwała i nie ulega zniszczeniu pod wpływem różnego rodzaju wstrząsów i uderzeń. Nypel nie będzie niszczeć w wyniku działania czynników atmosferycznych, ponieważ został wyprodukowany z trwałego tworzywa sztucznego.

     Specyfikacja techniczna

     Wymiar A19mm
     Wymiar B12.7mm
     Maksymalne ciśnienie robocze4bar
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5904842710255