Zobacz więcej Podziemne systemy nawadniania

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Nawadnianie ogrodu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nypel redukcyjny Greenmill z gwintem zewnętrzntm 1" na 3/4"

Nypel redukcyjny Greenmill z gwintem zewnętrzntm 1" na 3/4"

2,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nypel to wyprofilowana złączka, którą z powodzeniem wykorzystasz podczas pielęgnacji ogrodu. Element stanowi niezbędną część prawidłowo skonstruowanej instalacji nawadniającej tereny porośnięte zielenią. Konstrukcję zastosujesz do podprowadzania wody na takich obszarach jak pola uprawne, sady i szklarnie – regularne nawadnianie roślin sprawi, że zbiory będą obfite.

   Cechy i zalety

    Nypel to odpowiednio wyprofilowana rurka, która znajdzie zastosowanie podczas budowy układu nawadniającego różnego rodzaju ogrody i szklarnie. Element usprawnia działanie systemu, ponieważ umożliwia trwałe scalanie przyłączy gwintowanych. Dzięki temu z łatwością doprowadzisz wodę nawet do najdalszych zakątków – Twoje kwiaty, rośliny i żywopłoty będą mogły rozwijać się w odpowiedniej glebie. Nypel został wykonany z tworzywa sztucznego, dlatego nie zniszczy się zbyt szybko pod wpływem uszkodzeń mechanicznych. Element nie pęknie na skutek wstrząsów i uderzeń, dlatego posłuży Ci na dłużej. Produkt posiada standardowe wymiary, dlatego sprawnie dopasujesz do niego inne elementy konstrukcji. Producent posiada trójniki i kolanka z tej samej kolekcji.

     Specyfikacja techniczna

     Wymiar A25.4mm
     Wymiar B19mm
     Maksymalne ciśnienie robocze4bar
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5904842710286