icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Nyple do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Nyple do rur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nypel redukcyjny stalowy ErE 1" x 3/4" czarny

Nypel redukcyjny stalowy ErE 1" x 3/4" czarny

10,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nypel redukcyjny wyprodukowany ze stali to solidnie wykonany element przeznaczony do instalacji gazowej. Wyrób służy do łączenia rur o różnej średnicy, umożliwiając tworzenie połączeń części o mniejszym i większym przekroju. Element wyprodukowano ze stali, dzięki czemu wyróżnia się szczelnością i trwałością. Jest także odporny na uszkodzenia mechaniczne.

   Cechy i zalety

    Nypel redukcyjny to element instalacji gazowej. Produkt jest przystosowany do rurociągów wysokociśnieniowych i będzie przydatny podczas montażu instalacji lub wymiany na nową. Wyrób służy do łączenia elementów o różnej średnicy. Dostępny tutaj nypel umożliwia łączenie rur o przekroju 1 i 3/4, co pozwala na dostosowanie wielkości elementów do danego odcinka instalacji. Produkt jest szczelny i trwały – wykonano go z stali, odpornej na uszkodzenia mechaniczne oraz wpływ niskich i wysokich temperatur. Instalacja stalowa nie rozszczelni się, co jest bezpieczne dla użytkowników. Ponadto gładka powierzchnia wewnętrzna zapewnia odpowiedni transport gazu. Sklepy Castorama oferują szeroki wybór elementów przeznaczonych do montażu instalacji gazowej.

    • Wytrzymałość
    • Szczelność
    • Odporność na uszkodzenia

    Specyfikacja techniczna

    Wymiar A (jednostki imperialne)1"
    KolorCzarny
    Kod produktu5903263722465