Zobacz więcej Obcęgi

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Szczypce i obcęgi

Strzałka w prawo

Obcęgi

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obcęgi do glazury Vorel proste

Obcęgi do glazury Vorel proste

51,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wygodne w użyciu obcęgi wykonane zostały z węglika i stali, a poliamidowa powłoka na ich rękojeściach ułatwia ich pewny chwyt przez dłoń pracującej osoby. Ich konstrukcja umożliwia sprawne odłamywanie twardych materiałów, jakimi są ceramiczne płytki układane w czasie remontu łazienki. Obcęgi wyposażone są w sprężynę rozwierającą szczęki.

   Cechy i zalety

    Obcęgi do glazury są jednym z niezbędnych narzędzi ręcznych wykorzystywanych do cięcia glazury w czasie remontu łazienki. Ich konstrukcja umożliwia uzyskanie dużej miejscowej siły nacisku, a zastosowanie sprężyny rozwierającej szczęki uniemożliwia zablokowanie narzędzia i ułatwia odłamywanie niepotrzebnych fragmentów ceramicznej okrywy ściennej i podłogowej. Obcęgi zostały wykonane ze stali, a ich szczęki z niezwykle twardego materiału – węglika, przez co narzędzie jest w pełni odporne na przypadkowe uszkodzenie mechaniczne czy odkształcenie w wyniku silnego nacisku. Wygodne operowanie narzędziem umożliwia poliamidowa powłoka na rękojeściach, której obecność uniemożliwia praktycznie wyślizgnięcie się narzędzia ze spoconej dłoni.

    • Sprężyna rozwierająca szczęki zapobiega blokowaniu i ułatwia cięcie

    Specyfikacja techniczna

    MateriałStal
    Kod produktu5906083042003