LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Akcesoria do montażu ogrodzenia

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obejma do słupka Polargos początkowa 50 x 50 mm ocynkowana antracyt

Obejma do słupka Polargos początkowa 50 x 50 mm ocynkowana antracyt

16,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Obejma przydaje się w czasie wykonywania ogrodzeń, gdyż umożliwia łączenie słupków i paneli. Cechuje się odpornością na korozyjne działanie wilgoci, ponieważ została ocynkowana – ma to istotne znaczenie w przypadku elementów stosowanych na świeżym powietrzu. Obiekt w kolorze antracyt będzie estetycznie wyglądał przy ciemnym ogrodzeniu.

   Cechy i zalety

    Obejma umożliwia łączenie słupków i paneli w czasie wykonywania ogrodzeń – przyda się w większości gospodarstw domowych. Zainstalowana za jej pomocą konstrukcja zachowa doskonały kształt przez długi czas, ponieważ produkt jest odporny na wyginanie się oraz pękanie. Nie ulega również korozyjnemu działaniu wilgoci, gdyż jego powierzchnia została ocynkowana. Obejma cechująca się kolorem antracyt będzie estetycznie wyglądała przy ciemnym ogrodzeniu, gdzie pozostanie niemal niezauważalna. Całość możesz zainstalować samodzielnie lub skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy, jeśli nie posiadasz doświadczenia w wykonywaniu tego typu prac. W proponowanej ofercie znajdziesz różne rodzaje tego obejm, więc z powodzeniem skompletujesz akcesoria spełniające Twoje potrzeby.

    • Drobna struktura, obejma wraz ze śrubami w komplecie

    Specyfikacja techniczna

    KolorAntracyt
    MateriałStal
    PowłokaOcynkowany
    Kod produktu5903427773029