Zobacz więcej Obejmy dystansowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kotły i piece

Strzałka w prawo

Akcesoria do kotłów

Strzałka w prawo

Obejmy dystansowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obejma dystansowa Spiroflex 60 mm nierdzewna

Obejma dystansowa Spiroflex 60 mm nierdzewna

33,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Obejma dystansowa Spiroflex nierdzewna to produkt, który stosowany jest do systemów kominowych. Dzięki jego zastosowaniu wzmocni się cały system rur oraz przewodów wykonanych ze stali nierdzewnej. Został wykonany z niezwykle solidnej stali nierdzewnej, dzięki czemu posłuży Ci przez bardzo długi czas. Zacisk obejmy możesz w dowolny sposób regulować śrubami.

   Cechy i zalety

    Obejma dystansowa Spiroflex 60 mm nierdzewna może być wykorzystana jako element systemu grzewczo-wentylacyjnego. Obejma jest wykonana w całości ze stali nierdzewnej. Jest odporna na korozję spowodowaną przez wysoką temperaturę czy czynniki atmosferyczne. Może być stosowana do wzmacniania i uszczelniania rur i przewodów w ramach systemów kominowych. Obejma dystansowa Spiroflex jest rekomendowana zwłaszcza do uzupełniania konstrukcji w szachcie kominowym. Możesz ją wykorzystać do wzmocnienia rur o średnicy do 60 mm. Sprawdzi się w przypadku rur umieszczonych w mniej dostępnych przestrzeniach. Pomogą w tym wydłużone płaskie płytki. Obejmę wyposażono w nie ze strony przeciwnej do zacisku. Lepsze dopasowanie obejmy do rury zapewnia natomiast sam zacisk. Jest regulowany stalowymi śrubami.

    • Stal nierdzewna

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu60mm
    MateriałStal nierdzewna
    Kod produktu5907520947677