Zobacz więcej Obejmy dystansowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kotły i piece

Strzałka w prawo

Akcesoria do kotłów

Strzałka w prawo

Obejmy dystansowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obejma dystansowa Spiroflex 80 mm nierdzewna

Obejma dystansowa Spiroflex 80 mm nierdzewna

33,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Obejma dystansowa Spiroflex o średnicy 80 mm może się stać integralnym elementem systemów kominowych. Jako element wykonany ze stali nierdzewnej zwiększa bezpieczeństwo systemów grzewczych i kominowych. Jest przeznaczona do stosowania do wzmacniania rur i przewodów w szachcie kominowym. Obejma jest odporna na korodowanie.

   Cechy i zalety

    Obejma dystansowa Spiroflex jest wykonana ze stali nierdzewnej. Zapewni bezpieczeństwo łączeń wszelkich elementów wchodzących w skład systemów kominowych. Szczególnie zalecana jest do łączenia przewodów i rur o średnicy do 80 mm umieszczonych w szachcie kominowym. Może być stosowana do łączenia elementów umieszczonych w mniej dostępnych przestrzeniach. Jest to możliwe ze względu na połączenie regulowanej zaciskami śrubowymi obręczy i wydłużonych metalowych elementów. Ściśle przylegają one do wzmacnianej rury. Obejma dystansowa Spiroflex 80 mm nierdzewna może być stosowana w miejscach narażonych na działanie wysokich temperatur. Można wystawić ją na działanie czynników sprzyjających korodowaniu metali. Stal nierdzewna, z jakiej ją wykonano, jest odporna na każdy z wymienionych czynników.

    • Stal nierdzewna

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu80mm
    MateriałStal nierdzewna
    Kod produktu5907520947714