Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obejma montażowa Gebo ANB 1/2" x 1/2"

Obejma montażowa Gebo ANB 1/2" x 1/2"

44,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Obejma przyda się w większości gospodarstw domowych – umożliwia montowanie rur, więc stosowana jest w czasie wykonywania konstrukcji hydraulicznych. Gwarantuje idealny rezultat pracy na długi czas, ponieważ stworzona została z żeliwa oraz gumy, czyli materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne rodzaje tego produktu.

   Cechy i zalety

    Obejma wykorzystywana jest w czasie tworzenia instalacji hydraulicznych, ponieważ umożliwia prawidłowe montowanie rur. Cechuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, gdyż wykonana została z żeliwa oraz gumy – zmontowana za jej pomocą konstrukcja przez długi czas zachowa nienaganny stan. Element wykończony został ze szczególną precyzją, co zapewnia szczelne połączenia – ma to wyjątkowo istotne znaczenie w przypadku dystrybucji wody. Obejma stosowana jest zarówno przez specjalistów, jak też zwykłych majsterkowiczów samodzielnie przeprowadzających drobne prace naprawcze w swoich domach. Wymiary produktu bezproblemowo dostosujesz do indywidualnych, potrzeb, ponieważ w proponowanym asortymencie znajdziesz różne rodzaje obejm.

     Specyfikacja techniczna

     KolorStalowy
     MateriałŻeliwo i guma
     Przeznaczenieinstalacje hydrauliczne
     Kod produktu4019576002345