Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obejma montażowa Gebo ANB 1" x 1/2"

Obejma montażowa Gebo ANB 1" x 1/2"

64,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Obejma wykorzystywana jest w celu prawidłowego montowania instalacji hydraulicznych, zatem przyda się w większości gospodarstw domowych. Wykonana została z żeliwa oraz gumy, czyli materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne – stworzona za jej pomocą konstrukcja przez długi czas zachowa doskonałą szczelność. Proponujemy różne rodzaje tego produktu.

   Cechy i zalety

    Obejma wykorzystywana jest w celu prawidłowego montowania rur – przydaje się podczas tworzenia instalacji hydraulicznych zarówno w gospodarstwach domowych, jak też budynkach użytku publicznego. Zapewnia doskonały rezultat pracy na długi czas, ponieważ wykonana została z żeliwa oraz gumy, czyli materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Precyzyjnie wykończony element zagwarantuje systemowi znakomitą szczelność, co zapobiegnie przeciekaniu transportowanej wody. Obejma montowana jest zarówno przez profesjonalnych hydraulików, jak też przez osoby samodzielnie przeprowadzające drobne prace naprawcze w swoich domach. Jej wymiary z powodzeniem dostosujesz do własnych potrzeb, ponieważ proponujemy różne rodzaje tego produktu.

     Specyfikacja techniczna

     KolorStalowy
     MateriałŻeliwo i guma
     Przeznaczenieinstalacje hydrauliczne
     Kod produktu4019576002369