Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obejma montażowa Gebo ANB 3/4" x 1/2"

Obejma montażowa Gebo ANB 3/4" x 1/2"

54,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Obejma stosowana jest w czasie tworzenia instalacji hydraulicznych. Umożliwia prawidłowe łączenie rur, dlatego przyda się zarówno w gospodarstwie domowym, jak też w budynku użytku publicznego. Produkt przez długi czas zachowa nienaganny stan, ponieważ wykonany został z żeliwa. Guma zapewni systemowi doskonałą szczelność mającą szczególnie istotne znaczenie w przypadku dystrybucji cieczy.

   Cechy i zalety

    Obejma przydaje się podczas wykonywania instalacji hydraulicznych, ponieważ przeznaczona jest do prawidłowego montażu rur. Stworzona została z żeliwa oraz gumy, dlatego przez długi czas zachowa nienaganny stan – połączonej za jej pomocą konstrukcji nie będziesz musiał często odnawiać. Wykorzystywana jest zarówno przez specjalistów, jak też przez zwykłych majsterkowiczów własnoręcznie wykonujących drobne prace naprawcze w swoich domach. Element gwarantuje instalacji doskonałą szczelność, ponieważ wykończony został ze szczególną precyzją – zapobiegnie to przeciekaniu dystrybuowanej cieczy. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne rodzaje tego produktu, dlatego wybierzesz model, który najlepiej sprawdzi się podczas zaplanowanych prac.

     Specyfikacja techniczna

     KolorStalowy
     MateriałŻeliwo i guma
     Przeznaczenieinstalacje hydrauliczne
     Kod produktu4019576002352