icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Akcesoria do montażu

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Akcesoria do montażu

Strzałka w prawo

Obejma narożnikowa Polbram Steel Group 5 x 5 cm ocynk antracyt

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obejma narożnikowa Polbram Steel Group 5 x 5 cm ocynk antracyt
16,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Do wykonania odpowiedniego łączenia elementów ogrodzenia pod kątem 90 stopni posłuży Ci obejma narożnikowa. Dopasujesz ją idealnie do systemów Daria 2 i Brava, dzięki czemu będziesz mieć pewność właściwie wykonanego montażu i stabilności oraz solidności konstrukcji. Obejma narożnikowa została wykonana z ocynkowanej stali, dlatego wyróżnia się trwałością, a przy tym jest odporna na zjawiska atmosferyczne.

  Cechy i zalety

  Jeśli wykonujesz ogrodzenie z serii Brava lub Daria 2, z pewnością przyda Ci się prezentowana obejma narożnikowa. Za jej pomocą możesz właściwie wykonać montaż konstrukcji w miejscu, które wymaga łączenia pod kątem prostym. Dzięki temu, że element doskonale pasuje do konkretnych systemów ogrodzeniowych, masz pewność wykonywania prawidłowego montażu, który przekłada się na solidność i stabilność płotu. Obejma pozwoli Ci na odpowiednie łączenie słupka narożnikowego z przęsłami. Element ten wykonano ze stali, dlatego wykazuje się trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu konstrukcja płotu będzie wytrzymała. Dodatkowo obejma narożnikowa jest poddana cynkowania, więc możesz mieć pewność, że zachowa swój oryginalny wygląd na długo bez względu na warunki atmosferyczne.

  • Trwałość
  • Jakość
  • Łatwy montaż
  • Montaż ogrodzeń typu: Daria 2, Brava

  Specyfikacja techniczna

  Liczba sztuk w opakowaniu1
  Typ opakowaniaszt.
  KolorAntracyt
  MateriałStal
  PowłokaOcynkowany
  Kod produktu5901891479058