icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Akcesoria do montażu ogrodzenia

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obejma początkowa 60 x 60 mm ocynk

Obejma początkowa 60 x 60 mm ocynk

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Obejma początkowa ocynk to rozwiązanie przygotowane z myślą o montażu ogrodzeń. Jak sama nazwa wskazuje, jest to element montażowy stosowane na początku procesu montażu. Produkt nadaje się do różnych rodzajów ogrodzeń, zarówno tych montowanych przy domach oraz działkach, jak i obszarach rekreacyjnych. Obejma ma srebrny kolor.

   Cechy i zalety

    Jeśli planujesz montaż ogrodzenia, na pewno interesuje Cię trwały produkt, który sprawi, że elementy nie będą się rozchodziły. Obejma początkowa 60 x 60 mm ocynk zapewnia właśnie takie działanie. Produkt ten, jak sama nazwa wskazuje, stosuje się przede wszystkim na początku ciągu ogrodzenia. Nadaje się do montażu we wszystkich miejscach, w których niezbędne jest tego rodzaju zabezpieczenie: na działkach prywatnych, inwestycyjnych, a także przy firmach i na obszarach rekreacyjnych i letniskowych. Obejma początkowa ocynk jest dostępna w srebrnym kolorze. Wszystkie elementy zostały przygotowane z trwałej stali, co gwarantuje wytrzymałość całej konstrukcji. Dodatkowo produkt został zabezpieczony przed ryzykiem korodowania. Sprawdź też inne elementy montażowe stosowane przy ogrodzeniach.

    • Łatwy montaż
    • Produkt zabezpieczony przed korozją

    Specyfikacja techniczna

    KolorOcynk
    MateriałStal
    Kod produktu5903641457897