Zobacz więcej Rynny PCV

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Rynny PCV

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obejma rynnowa Marley średnica 10,5 cm brązowa
Strzałka w prawo

Obejma rynnowa Marley średnica 10,5 cm brązowa

36,48
/ kpl.
18,24
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Obejma rynnowa jest wykorzystana do wykonywania systemów odprowadzających wodę z Twojego dachu. Służy ona do przytwierdzania rynien do budynku, aby zapewnić ich stabilność. Produkt wykonano z PCV, które charakteryzuje się odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Brązowa barwa obejmy pasuje do rynien tego samego koloru.

   Cechy i zalety

    Obejma rynnowa jest elementem umożliwiającym stworzenie systemu rynnowego, który będzie odprowadzał nadmiar deszczówki z dachu. W ten sposób zabezpieczysz mury przed nasiąkaniem wodą. Produkt służy do przytwierdzenia rynien do ścian budynku tak, aby tworzyły one stabilną konstrukcję. Jego montaż jest łatwy i szybki, co sprawia, że oszczędzasz czas potrzebny na wykonanie pozostałych prac remontowych. Obejma została wykonana z odpornego na działanie czynników atmosferycznych PCV, dzięki czemu zachowa ona swoje właściwości przez długi czas. Produkt jest brązowy, dlatego z powodzeniem dopasujesz go do rynien tego samego koloru. Jego barwa jest ponadto jedną ze standardowych stosowanych w systemach rynnowych. W asortymencie znajdziesz obejmy w innych kolorach oraz produkty uzupełniające z tej kategorii.

    • Najwyższa estetyka
    • Trwałość koloru
    • Łatwość montażu

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu125mm
    KolorBrązowy
    Kod produktu4002644317724