Zobacz więcej Obrazy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Obrazy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obraz Anioł czarno-biały 60 x 90 cm

Obraz Anioł czarno-biały 60 x 90 cm

148
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Obraz Anioł czarno-biały cechuje się solidnym wykonaniem oraz ponadczasowym motywem. Dekoracja ścienna będzie doskonale współgrała z aranżacją w stylu glamour. Model w czarnej ramie z łatwością zamontujesz na ścianie, na przykład w garderobie lub sypialni. Produkt możesz też ustawić na wiszącej półce wraz z innymi ozdobami.

   Cechy i zalety

    Obraz Anioł czarno-biały 60 x 90 cm wyróżnia się ekologiczną i elegancką ramą. Jest ona czarna i wąska. Dekoracja ścienna przedstawiająca kobietę przebraną za anioła świetnie zaprezentuje się w pełnym blasku wnętrzu glamour. Produkt ozdobi również przestrzeń urządzoną w nowoczesnym stylu. Obraz Anioł czarno-biały posłuży Ci do udekorowania garderoby. Dekorację ścienną wykorzystasz też w aranżacji salonu lub sypialni. Produkt został wykonany z polistyrenu oraz MDF-u. Dzięki temu masz pewność, że przez lata zachowa estetyczny wygląd. Dekorację ścienną błyskawicznie zamontujesz. Możesz też wykorzystać ją jako ozdobę stojącą. Wystarczy, że postawisz produkt na półce w taki sposób, żeby opierał się o ścianę. Dzięki temu obraz będzie mógł stworzyć ciekawą kompozycję z innymi elementami dekoracyjnymi.

    • Produkt polski
    • Wytrzymały
    • Nowoczesny design
    • Wymiary listwy: 20 x 15 mm

    Specyfikacja techniczna

    MateriałMDF i polistyren (PS)
    Grupa kolorystycznaCzarny
    WzórGlamour
    PrzeznaczenieDekoracja wnętrz
    Kod produktu5901554543492