icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Canvasy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Canvasy

Strzałka w prawo

Obraz Canvas 83 x 113 cm Watercolor Paryż

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obraz Canvas 83 x 113 cm Watercolor Paryż
218
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Obraz malowany na płótnie, z efektem wykończenia ręcznego. Utrzymany w jasnych, pastelowych barwach, doskonale komponować się będzie z kuchennym wystrojem lub estetycznie zaprezentuje się przy jadalnianym stole. Prezentowany canvas przedstawia paryską alejkę otoczoną drzewami, na której końcu w mgle majaczy Wieża Eiffla. Całość tworzy relaksujący, romantyczny klimat.

  Cechy i zalety

  Obrazy są jednymi z najpopularniejszych elementów dekoracyjnych do ozdabiania wnętrz. Są niezwykle praktyczne ze względu na to, że nie zajmują przestrzeni użytkowej, nadają indywidualny charakter wnętrzu i jednocześnie wygłuszają ściany, które gdy są gołe, często w nieprzyjemny sposób odbijają dźwięki. Prezentowany canvas z powodzeniem zastosujesz w kuchni oraz w pomieszczeniu jadalnym, w którym królują jasne, pastelowe kolory. Na obrazie przedstawiona została alejka otoczona kwitnącymi drzewami. Na jej końcu widnieje paryska Wieża Eiffla. Całość utrzymana jest w spokojnym, relaksującym oczy klimacie, uprzyjemniającym rodzinne posiłki. Pastelowe barwy dodatkowo optycznie rozświetlą pomieszczenie i rozbudzą przy porannej kawie.

  • Efekt podmalowania ręcznego

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MateriałCanvas & MDF
  Kod produktu5907664198928