icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Canvasy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Canvasy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obraz Canvas 85 x 113 cm Views Praia

Obraz Canvas 85 x 113 cm Views Praia

218
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Obraz jest produktem przeznaczony do dekoracji wnętrz – doskonale sprawdzi się w domu, np. w sypialni, gdzie widniejący na nim nadmorski krajobraz ukoi nerwy i pozwoli Ci się zrelaksować przed zaśnięciem. Duży rozmiar powoduje, że z powodzeniem spełni funkcję jedynej ozdoby ściany. Produkt został wykonany z MDF-u oraz płótna.

  Cechy i zalety

  Znudził Ci się dotychczasowy wystrój wnętrza, ale nie masz czasu ani ochoty na ponowne malowanie ścian? Prostym sposobem na odświeżenie przestrzeni jest zastosowanie dekoracji. Doskonale sprawdzi się w tej roli obraz wykonany na płótnie. Ma duży rozmiar i prostokątny kształt, dzięki czemu z powodzeniem zastąpi kilka mniej efektownych ozdób – zamocowany na ścianie będzie przykuwał spojrzenia i wprowadzi do pomieszczenia przytulny klimat. Widniejący na nim krajobraz pozwoli Ci przenieść się wyobraźnią w nadmorskie rejony lub wrócić pamięcią do beztroskich wczasów. Na uwagę zasługuje także piękna kolorystyka dekoracji, która ożywi przestrzeń, w widoczny sposób zmieniając jej charakter. U nas znajdziesz także inne canvasy. Sprawdź i wybierz model do swojego domu!

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MateriałBrezent i pływa MDF
   Kod produktu5907664199956