icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Canvasy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Canvasy

Strzałka w prawo

Obraz Canvas Bridge 60 x 150 cm srebrny

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obraz Canvas Bridge 60 x 150 cm srebrny
238
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Jeżeli ściany w Twoim nowym domu straszą pustymi i niezagospodarowanymi powierzchniami, właśnie znalazłeś rozwiązanie. Obraz Canvas Bridge srebrny będzie stanowił ciekawy element wykończenia wielu miejsc. Przyciągająca uwagę panorama przedstawia długi most na rzece. Całość wizerunku jest zestawieniem czerni, bieli i wynikających z tego połączenia szarości.

  Cechy i zalety

  Obraz Canvas Bridge 60 x 150 cm srebrny będzie znakomitym dodatkiem do Twojego domu. Ze względu na duże rozmiary może samodzielnie stanowić dekoracje. Wykonany jest z wytrzymałej płyty MDF. Dzięki temu jest odporny na większość uszkodzeń i zarysowań. W związku z tym bez obaw możesz zawiesić go także w miejscach publicznych. Nada ciekawego charakteru poczekalniom czy hotelowej recepcji. Zastosujesz go także w dużych salonach lub przestronnych korytarzach. Obraz Canvas Bridge srebrny posiada uniwersalną kolorystykę. To daje Ci niemal nieograniczone możliwości zastosowania obrazu. Doskonale odnajdzie się w industrialnych wnętrzach, a także surowym stylu skandynawskim. Zapoznaj się z całą naszą ofertą obrazów, by wybrać dekorację idealną dla siebie.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MateriałPłyta wiórowa średniej gęstości (MDF)
   Kod produktu5902841506701