icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Obrazy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Obrazy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obraz Deco box Liście 2 50 x 50 cm

Obraz Deco box Liście 2 50 x 50 cm

69,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Obraz Deco Box Liście w technice full frame to prawdziwa gratka dla miłośników flory oraz ekologicznego stylu życia. Znajduje zastosowanie jako dekoracja ścienna w każdym nowoczesnym wnętrzu. Obraz doskonale się komponuje z innymi dodatkami wystroju, takimi jak zasłony lub obrusy w designie florystycznym. Motyw liści można zastosować do dekoracji każdego pomieszczenia.

   Cechy i zalety

    Obraz Deco Box Liście 2 50 x 50 cm został wyprodukowany w modnej technice full frame. Kolor zielony wpisuje się w ekologiczny trend, który również coraz śmielej wkracza do sztuki wnętrzarskiej. Produkt podnosi estetykę nowoczesnego wnętrza. Jednocześnie wpływa na ergonomię pracy i wypoczynku. Motyw liści w sypialni umożliwia relaks oraz spokojny sen. Obraz Deco Box Liście 2 wykonany jest z polistyrenu, co sprawia, że łatwo go utrzymać w czystości. Brak szkła umożliwia różnorodne zastosowanie obrazu, nie tylko jako ściennej dekoracji w nowoczesnym wnętrzu. Liście są motywem związanym z naturą i jako takie doskonale komponują się zarówno z wnętrzami mieszkalnymi, jak i biurowymi. Do tego rodzaju wystroju możesz dobrać zasłony, obrusy, a także dywany.

    • Nowoczesny design
    • Produkt bez szkła

    Specyfikacja techniczna

    MateriałPolistyren (PS)
    Kod produktu5901554531239