icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Obrazy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Obrazy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obraz Drzewo na skale 40 x 50 cm

Obraz Drzewo na skale 40 x 50 cm

77,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Obraz Drzewo na skale to elegancki i klimatyczny dodatek do każdego wnętrza. Został wykonany z wysokiej jakości materiałów. Jest prosty w montażu i doskonale wypełni przestrzeń na każdej ścianie. W sklepie Castorama znajdziesz również wiele innych obrazów, dzięki czemu stworzysz wyjątkowe kompozycje. Wybieraj spośród nowoczesnych wzorów lub pięknych widoków przyrody.

   Cechy i zalety

    Szukasz ponadczasowych i eleganckich dekoracji? Obraz Drzewo na skale 40 x 50 cm to najprostszy sposób, by podkreślić wystrój wnętrza mieszkalnego lub miejsca pracy. Widok prezentuje się w bardzo ciekawy sposób i ma stonowane, ale wyraźnie zaznaczone kolory. Białe tło sprawia, że grafika jeszcze bardziej przyciąga uwagę. Kontrastowym elementem jest czarna ramka. Obraz Drzewo na skale został wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów. Krystaliczny materiał pleksi solidnie chroni grafikę przed niszczeniem i płowieniem kolorów. Pozostała część konstrukcji to MDF i listwa polistyrenowa. Prezentowany obraz świetnie wygląda w zestawieniu z innymi widokami lub samodzielnie. W sklepie Castorama znajdziesz także inne obrazy w nowoczesnej lub klasycznej stylistyce.

    • Produkt polski
    • Wytrzymały
    • Nowoczesny design
    • Wymiary listwy: 15 x 13 mm

    Specyfikacja techniczna

    MateriałMDF i polistyren (PS)
    Grupa kolorystycznaCzarny
    WzórNatura
    PrzeznaczenieDekoracja wnętrz
    Kod produktu5901554543140