icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Obrazy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Obrazy

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obraz Glasspik Clear Tree 50 x 70 cm
Strzałka w prawo

Obraz Glasspik Clear Tree 50 x 70 cm

198
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Obraz Glasspik Clear Tree został nadrukowany na szkle, dzięki czemu jest odporny na zniszczenia i płowienie. Druk charakteryzuje się świetnym nasyceniem barw. Dzięki temu każdy detal na obrazie przedstawiającym ogromne drzewo jest dobrze widoczny. Symetryczne ujęcie pasuje do nowoczesnego wystroju. Spokojna kolorystyka sprawdzi się też w skandynawskiej aranżacji.

   Cechy i zalety

    Obraz Glasspik Clear Tree 50 x 70 cm wyróżnia się niewielkim rozmiarem. Dzięki temu sprawdzi się również w mniejszych pomieszczeniach. Możesz wykorzystać jeden obraz lub stworzyć tryptyk z trzech. Produkt świetnie zaprezentuje się na dużej ścianie przy schodach jako element kompozycji złożonej z wielu obrazów, na przykład połączonych motywem natury. Obraz Glasspik Clear Tree przedstawia rozświetlone ogromne drzewo. Motyw sprawdzi się w aranżacji salonu oraz sypialni. Wykorzystasz go też w przedpokoju lub gabinecie. Motyw jest dość uniwersalny, dzięki czemu sprawdzi się w różnych aranżacjach. Pasuje do wnętrz nowoczesnych i skandynawskich. Widok został nadrukowany na szkle. Element dekoracyjny wyróżnia się doskonałym nasyceniem barw. W naszej ofercie znajdziesz również większe obrazy.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałSzkło
     WzórNatura
     Przeznaczeniedekoracja wnętrz
     Kod produktu5902841524996